2023-04-13 14:47:21

Pārdošanas menedžeris/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Kompānija kura nodarbojas ar būvmateriālu tirdzniecību un ražošanu aicina darbā pārdošanas menedžeri. Kompānija specializējas inovatīva, pašu ražota siltumizolācijas materiāla un dažādu veida fasāžu apdares materiālu/sistēmu izplatīšanā. Jūsu pienākums ietilps darbs ar projektēšanas birojiem – materiālu prezentācijas, darbs ar būvmateriālu veikaliem un būvniecības firmām, kā arī pārdošanas administrēšana uzsākto projektu ietvaros.

Prasības kandidātiem

Mēs no Jums sagaidām:
  • augstāko izglītību;
  • pieredzi aktīvajā pārdošanā;
  • pieredzi projektu vadībā;
  • latviešu, krievu un angļu valodu prasmes;
  • spēju individuāli organizēt savu darbu un būt mērķtiecīgam;
  • pārliecību par sevi un nospraustajiem mērķiem;
  • komunikabilitāti un organizētību, spēju veidot labas attiecības ar sadarbības partneriem un klientiem;
  • pieredze būvniecībā un būvmateriālu pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Uzņēmums piedāvā

  • interesantu un dinamisku darbu;
  • konkurētspējīgu atalgojumu, kas tiešā veidā saistīts ar darba rezultātiem;
  • darbu draudzīgā un pozitīvā kolektīvā, strauji attīstošā uzņēmumā;
  • iespēju nepārtraukti uzlabot savu kompetenci;
  • bonusus par plānu sasniegšanu un realizētajiem objektiem. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".