https://www.cvmarket.lv/175640

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #175640

Pārdošanas menedžeris/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Mēs meklējam aktīvus, dzīvespriecīgus kolēģus mūsu komandā. Mēs izstrādājam inovatīvus risinājumus digitālās drukas, interjera, reklāmas ražošanas jomā un mums ir nepieciešami darbinieki, kuri prot veidot veiksmīgu komunikāciju ar klientiem un vēlās attīstīties profesionālajā jomā.

Jums jābūt aktīvam un kreatīvam ar vēlmi mācīties, jo tendences, pieprasījumi un reklāmas sfēra kopumā ļoti intensīvi attīstās.

Ja Jums ir izpratne par vizuālās reklāmas ražošanas procesiem, mārketinga aģentūrām un ir pieredze darbā ar reklāmas uzņēmumiem, pašlīmējošām plēvēm, plastikātu apstrādi, dizainu, interjeru, lielformāta druku, tad sūtiet mums īsu darbības aprakstu un CV!

Mēs strādājam vairāk nekā 20 gadus reklāmas jomā. Mūsu komandā strādā vairāk nekā 50 cilvēki. Pārdošanas menedžera vakance ir atvērta pirmo reizi pēdējo trīs gadu laikā. Ļoti ceram atrast godprātīgu, strādājošu menedžeri ilgstošai sadarbībai.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#175640
Tu piesakies uz:
Pārdošanas menedžeris/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!