Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas menedžeris

CV MARKET klients

Darba apraksts

Aicinām darbā pārdošanas menedžeri LED apgaismojuma izplatīšanas daļā.

  • Veidot produktu cenu politiku.
  • Organizēt sadarbību ar uzņēmuma ārvalstu partneriem.
  • Ieviest tirgū jaunus produktus (LED lampas un spuldzes), vadīt un organizēt saistītās aktivitātes.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbībā vai mārketingā.
  • Teicamas latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas
  • Teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlams 1C)
  • Darba pieredze pārdošanā, klientu apkalpošanā.
  • Teicamas saskarsmes un pārdošanas iemaņas.

Citas prasības:
  • Auto vadītāja apliecība, vēlams savs auto
  • Pieredze darbā ar apgaismes ķermeņiem, elektroinstalācijām utml. tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Mērķtiecība un augsta atbildības sajūta, spēja strādāt komandā
  • Iniciatīva un enerģiskums
  • Gatavība doties darba komandējumos ārpus Latvijas.

Uzņēmums piedāvā

  • Dinamisku, atbildīgu un interesantu darbu
  • Darbam nepieciešamo apmācību
  • Iespēju strādāt radoši un realizēt savas idejas
  • Atsaucīgu darba kolektīvu
  • Pamatalgu un piemaksas atbilstoši darba rezultātiem
  • Apmaksātas auto degvielas, mobilā telefona izmaksas

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu janis@esmgroup.eu

Darba sludinājuma numurs
#62006

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 11. maijs
Ievadīts:
2011. gada 27. aprīlis

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!