Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas menedžeris

CV MARKET klients

Darba apraksts

Aicinām darbā pārdošanas menedžeri LED apgaismojuma izplatīšanas daļā.

  • Veidot produktu cenu politiku.
  • Organizēt sadarbību ar uzņēmuma ārvalstu partneriem.
  • Ieviest tirgū jaunus produktus (LED lampas un spuldzes), vadīt un organizēt saistītās aktivitātes.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbībā vai mārketingā.
  • Teicamas latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas
  • Teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlams 1C)
  • Darba pieredze pārdošanā, klientu apkalpošanā.
  • Teicamas saskarsmes un pārdošanas iemaņas.

Citas prasības:
  • Auto vadītāja apliecība, vēlams savs auto
  • Pieredze darbā ar apgaismes ķermeņiem, elektroinstalācijām utml. tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Mērķtiecība un augsta atbildības sajūta, spēja strādāt komandā
  • Iniciatīva un enerģiskums
  • Gatavība doties darba komandējumos ārpus Latvijas.

Uzņēmums piedāvā

  • Dinamisku, atbildīgu un interesantu darbu
  • Darbam nepieciešamo apmācību
  • Iespēju strādāt radoši un realizēt savas idejas
  • Atsaucīgu darba kolektīvu
  • Pamatalgu un piemaksas atbilstoši darba rezultātiem
  • Apmaksātas auto degvielas, mobilā telefona izmaksas

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu janis@esmgroup.eu

Darba sludinājuma numurs
#62006

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 11. maijs
Ievadīts:
2011. gada 27. aprīlis

Skatīt visu