Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas menedžeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 9922

Darba sludinājuma numurs

9922

Darba apraksts

Sadarbības veicināšana ar veikalu tīkliem,
Preces izplatīšana, nepieciešamo aprēķinu veikšana,
Jaunu klientu piesaistīšana, stabilu attiecību uzturēšana ar esošajiem,
Aktīva pārdošana, līgumu slēgšana,
Klientu datu bāzes veidošana un apkalpošana.

Prasības kandidātiem

Vēlama darba pieredze un izglītība būvniecībā un/vai tirdzniecībā,
Ar pozitīvu attieksmi pret darbu un vēlmi strādāt komandā,
Augsta atbildības sajūta un prasme plānot laiku,
Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas,
B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Patstāvīgu darbu aizrautīgā un draudzīgā kolektīvā,
Ieguldītajam darbam atbilstošu progresīvu atalgojumu,
Kopīgus atpūtas pasākumus,
Sociālās garantijas.

Cita informācija

CV ar norādi "Pārdošanas menedžeris" sūtīt uz e-pastu personalvadiba@nti.lv vai pa faksu 7 316 746.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 3. februāris
Ievadīts:
2006. gada 3. janvāris

Stabila un uz augstu klientu apkalpošanas kultūru vērsta celtniecības kompānija, kas nodarbojas ar būvmateriālu vairumtirdzniecību...

Sakarā ar strauju attīstību tiek aicināts darbā...