Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas palīdzības speciālists/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Mēs esam pozitīva un motivēta komanda, kas piedāvā atšķirīgas attīstības iespējas. Šobrīd meklējam pieredzējušu kandidātu, pārdošanas palīdzības speciālistu, lai palīdzētu pēc pārdošanas mūsu izplatītāju partneriem.

Kandidāta uzdevumi:

  • Atbalsts Tirdzniecības departamentam - Baltijas valstu reģions.
  • Atbalsts tirgotāja problēmu risināšanai.
  • Veicot salīdzināšanu pārdošanas nodaļas vajadzībām.
  • Palīdzība administratīvajā procesā, ieskaitot tulkošanas dokumentus.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze klientu apkalpošanā.
  • Augstākā izglītība vai studiju laikā.
  • Latviešu un krievu valoda (kontaktā ar klientiem).
  • Labas angļu valodas zināšanas (kontakts ar vadītāju), min. B1.
  • Pieredze automobiļu rūpniecībā vai e-komercijā būs papildu priekšrocība.
  • Koncentrēšanās uz konkrētiem uzdevumiem un apzinīgums.
  • Ļoti labas zināšanas par MS Office.

Uzņēmums piedāvā

  • Stabila nodarbinātība, pamatojoties uz darba līgumu.
  • Darbs starptautiskā uzņēmumā.
  • Pozitīva un motivēta komanda ar plakanu hierarhiju un īsu lēmumu ceļu.
  • Pieredzējuša cilvēka palīdzība pirmajās dienās.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#182554