Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas pārstāvis/ klientu konsultants/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 3816

Darba sludinājuma numurs

3816

Darba apraksts

• Uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu pārdošanas veicināšana
• Aktīva jaunu klientu piesaiste, kā arī sadarbība ar patstāvīgajiem klientiem
• Telemārketings (pārdošana pa telefonu)

Prasības kandidātiem

• Pozitīva attieksme pret dzīvi un spēja neapjukt stresa situācijās
• Komunikabla, uz klientu vajadzībām orientēta personība
• Pieredze aktīvajā pārdošanā pakalpojumu sfērā vismaz 1 gads
• Teicamas pārliecināšanas spējas
• Godīgums, atbildības sajūta un spēja atrādāt komandā
• Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas
• Labas iemaņas darbā ar datoru

Uzņēmums piedāvā

• Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā
• Profesionālu apmācību un izaugsmes spējas
• Motivējošu apmaksas sistēmu, atbilstoši padarītā darba rezultātam

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 30. aprīlis
Ievadīts:
2004. gada 30. marts

Perfekta Consulting ir viena no vadošajām biznesa apmācības un konsultāciju kompānijām, kas jau piecus gadus darbojas Latvijā. Uzņēmums specializējas augstākā un vidējā līmeņa vadītāju apmācībā. Piedāvājam efektīvas apmācību programmas finansu plānošanā, grāmatvedībā, mārketingā, personāla vadībā un klientu apkalpošanas servisā.