Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas pārstāvis/klientu konsultants/e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6635

Darba sludinājuma numurs

6635

Darba apraksts

* uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu pārdošanas veicināšana,
* aktīva jaunu klientu piesaiste, kā arī sadarbība ar patstāvīgajiem klientiem,
* telemārketings (pārdošana pa telefonu).

Prasības kandidātiem

* pozitīva attieksme pret dzīvi un spēja neapjukt stresa situācijās,
* komunikabla, uz klientu vajadzībām orientēta personība,
* pieredze aktīvajā pārdošanā pakalpojumu sfērā vismaz 1 gads,
* teicamas pārliecināšanas spējas,
* godīgums, atbildības sajūta un spēja strādāt komandā,
* teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas,
* labas iemaņas darbā ar datoru.

Uzņēmums piedāvā

* interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā
* profesionālu apmācību un izaugsmes spējas,
* motivējošu apmaksu sistēmu, atbilstoši padarītā darba rezultātiem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 16. decembris
Ievadīts:
2004. gada 16. novembris

Perfekta Consulting ir viena no vadošajām biznesa apmācības un konsultāciju kompānijām, kas jau piecus gadus darbojas Latvijā. Uzņēmums specializējas augstākā un vidējā līmeņa vadītāju apmācībā. Sakarā ar strauju darbības paplašināšanos, Perfekta Consulting meklē enerģisku un ar iniciatīvu apveltītu personu, kura pārstāvētu Perfekta Consulting.