Darba apraksts

Meklējam aktīvu, komunikablu un mērķtiecīgu personību pārdošanas projektu vadītāja vakancei - KA menedžeris(-e) darbam ar B2B klientiem.

Pienākumi:

  • Darbs ar esošiem klientiem (veikalu tīkliem un internetveikaliem) uz sortimenta un apgrozījuma pieaugumu.
  • Jaunu sadarbības partneru piesaiste.
  • Tirdzniecības pārstāvja darbības vadīšana.
  • Pārdošanas projektu plānošana, organizēšana un vadīšana.

Prasības kandidātiem

Nepieciešamās prasmes:

  • Obligāta iepriekšējā pieredze aktīvajā B2B pārdošanā.
  • Labas krievu un latviešu valodas zināšanas.
  • Ļoti labas pārdošanas un prezentācijas iemaņas.
  • Orientēšanās uz rezultātu.
  • Stresa izturība.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Komfortablu un drošu darba vietu.
  • Interesantu un aizraujošu darbu kosmētikas jomā.
  • Konkurētspējīgu algu un sociālas garantijas (1000-2600 EUR brutto).
  • Izaugsmes iespējas.
  • Apmācību.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#389310
Pārdošanas projektu vadītājs/-a (B2B)