https://www.cvmarket.lv/17757

Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Darba sludinājuma numurs #17757

Pārdošanas projektu vadītājs/-a

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba aprakstsPienākumos ietilpst: sadarbības uzturēšana ar esošajiem partneriem un jaunu klientu piesaiste. Sarežģītu un lielu projektu sagatavošana un vadība. Aktīva dalība personāla atlases projektu norisē un realizācijā. Darba procesā būs iespēja iesaistīties uzņēmuma jauno projektu realizācijā.


Prasības kandidātiemMēs sagaidām kandidātu/-i ar motivāciju un interesi strādāt pakalpojumu jomā, kā arī pieredzi aktīvajā pārdošanā un lielu projektu vadībā. Mēs sagaidām kandidātus ar izpratni uzņēmējdarbībā un personāla vadībā. Darba veikšanai nepieciešamas teicamas latviešu, krievu valodu prasmes, kā arī labas angļu valodas prasmes. Ikdienas darbā būs nepieciešamība nodibināt un uzturēt pozitīvu komunikāciju ar klientiem un kolēģiem.


Uzņēmums piedāvāMēs piedāvājam jaukus kolēģus un interesantu darbu, kā arī iespēju iesaistīties uzņēmuma jauno projektu realizācijā. Mums ir labiekārtots birojs Rīgas centrā, kā arī mājīga atmosfēra un atbilstoši darba apstākļi. Mēs spēsim piedāvāt karjeras izaugsmes iespējas, pamatalgu (350 – 450 LVL Neto) un prēmijas no sasniegtajiem rezultātiem, kā arī veselības apdrošināšanu un citus darbinieka motivējošus bonusus.


Cita informācijaPieteikuma vēstuli un CV sūtīt:

SIA I-Work Latvia
Kr. Barona iela 88/1 - 29a
Rīga, LV-1058
Tālr. 72788067, 2 9243999
E pasts: ineta.vempere@i-work.lv


Darba sludinājuma numurs
#17757

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 500 - 650 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 22. decembris
Ievadīts:
2006. gada 22. novembris

CV MARKET klients

SIA I Work Latvia ir uzņēmums, kas nodarbojas ar personāla atlasi, novērtēšanu un apmācībām. Mūsu darbības pamatā ir nodrošināt klientam visefektīvākos kandidātu meklēšanas un novērtēšanas resursus, kā arī sniegt uzņēmumiem nepieciešamās personāla apmācības. I-Work Latvia draudzīgajai komandai paplašinoties

Skatīt visu