https://www.cvmarket.lv/17757

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #17757

Pārdošanas projektu vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba aprakstsPienākumos ietilpst: sadarbības uzturēšana ar esošajiem partneriem un jaunu klientu piesaiste. Sarežģītu un lielu projektu sagatavošana un vadība. Aktīva dalība personāla atlases projektu norisē un realizācijā. Darba procesā būs iespēja iesaistīties uzņēmuma jauno projektu realizācijā.


Prasības kandidātiemMēs sagaidām kandidātu/-i ar motivāciju un interesi strādāt pakalpojumu jomā, kā arī pieredzi aktīvajā pārdošanā un lielu projektu vadībā. Mēs sagaidām kandidātus ar izpratni uzņēmējdarbībā un personāla vadībā. Darba veikšanai nepieciešamas teicamas latviešu, krievu valodu prasmes, kā arī labas angļu valodas prasmes. Ikdienas darbā būs nepieciešamība nodibināt un uzturēt pozitīvu komunikāciju ar klientiem un kolēģiem.


Uzņēmums piedāvāMēs piedāvājam jaukus kolēģus un interesantu darbu, kā arī iespēju iesaistīties uzņēmuma jauno projektu realizācijā. Mums ir labiekārtots birojs Rīgas centrā, kā arī mājīga atmosfēra un atbilstoši darba apstākļi. Mēs spēsim piedāvāt karjeras izaugsmes iespējas, pamatalgu (350 – 450 LVL Neto) un prēmijas no sasniegtajiem rezultātiem, kā arī veselības apdrošināšanu un citus darbinieka motivējošus bonusus.


Cita informācijaPieteikuma vēstuli un CV sūtīt:

SIA I-Work Latvia
Kr. Barona iela 88/1 - 29a
Rīga, LV-1058
Tālr. 72788067, 2 9243999
E pasts: ineta.vempere@i-work.lv


Darba sludinājuma numurs
#17757
Tu piesakies uz:
Pārdošanas projektu vadītājs/-a
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!