Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas speciālists/-e B2B nodaļā

CV MARKET klients

Darba apraksts

iDeal meklē pārdošanas speciālistu B2B nodaļā.

Pienākumi:

  • Saziņa ar potenciālajiem klientiem, piedāvājot uzņēmumiem inovatīvus Apple IT risinājumus.
  • Kontaktu uzturēšana ar klientiem un savas klientu bāzes veidošana.
  • Pārdošanas plāna izpilde.

Prasības kandidātiem

  • Gaidām komunikablu, inteliģentu, drosmīgu, pelnīt gribošu komandas spēlētāju, ar attīstītu pārdošanas instinktu un humora izjūtu.

  • Priekšroka kandidātiem ar priekšzināšanām par Apple tehnoloģijām, produktiem, kā arī iOS un MacOS operētājsistēmām.

  • Piedāvājam nelielu, ļoti draudzīgu kolektīvu, kurš pārstāv jaudīgāko tehnoloģiju zīmolu pasaulē.
  • Nesmēķētājiem, kuri sporto vai ir citādi fiziski aktīvi, nodrošinām veselības apdrošināšanu.
  • Darba samaksas fiksētā daļa (pamatalga), pēc 3 mēnešu pārbaudes laika, ir 800€ pirms nodokļu nomaksas. Papildus tam, no pārdošanas rezultātiem atkarīga, motivējoša bonusu sistēma.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207446

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 800 - 3000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 28. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 29. jūnijs

Vienīgais Apple Premium pārstāvis Latvijā

Skatīt visu