Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists/-e B2B nodaļā

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

iDeal meklē pārdošanas speciālistu B2B nodaļā.

Pienākumi:

  • Saziņa ar potenciālajiem klientiem, piedāvājot uzņēmumiem inovatīvus Apple IT risinājumus.
  • Kontaktu uzturēšana ar klientiem un savas klientu bāzes veidošana.
  • Aktīva jaunu klientu piesaiste, lai realizētu pārdošanas mērķus.
  • Uzņēmuma, tā produktu un pakalpojumu prezentācija jaunajiem klientiem.

Prasības kandidātiem

  • Gaidām komunikablu, inteliģentu, drosmīgu, pelnīt gribošu komandas spēlētāju, ar attīstītu pārdošanas instinktu un humora izjūtu.
  • Priekšroka kandidātiem ar priekšzināšanām par Apple tehnoloģijām, produktiem, kā arī iOS un MacOS operētājsistēmām.
  • Vēlama pieredze komunikācijā ar biznesa klientiem.

  • Piedāvājam nelielu, ļoti draudzīgu kolektīvu, kurš pārstāv jaudīgāko tehnoloģiju zīmolu pasaulē.

  • Apmācības par Apple produktiem un IT risinājumiem.

  • Nesmēķētājiem, kuri sporto vai ir citādi fiziski aktīvi, nodrošinām veselības apdrošināšanu.

  • Darba samaksas fiksētā daļa (pamatalga), pēc 3 mēnešu pārbaudes laika, ir 1100€ pirms nodokļu nomaksas. Papildus tam, uz rezultātiem orientēta bonusu sistēma.

Darba sludinājuma numurs
#530948