Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas speciālists/-e (flīžu nodaļa) Krasta iela 68

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • aktīvi piedalīties tirdzniecības procesā mazumtirdzniecības vietās
  • konsultēt pircējus par preču un pakalpojumu izvēli
  • stradāt 3D flīžu izklājumu programmā
  • pieņemt, noformēt klientu pasūtījumus, kontrolēt pasūtījumu izpildi
  • pārdošanas piedāvājumu sagatavošana
  • uzturēt sadarbību ar esošajiem klientiem un piesaistīt jaunus klientus,
  • veidot, uzturēt un attīstīt sadarbību ar arhitektiem un dizaineriem

Prasības kandidātiem

  • vismaz 1 gada pieredze pārdošanas jomā
  • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība (var būt nepabeigta)
  • vēlme pārdot
  • labas komunikācijas prasmes
  • vēlamas zināšanas par apdares un interjera materiāliem
  • ļoti labas latviešu un krievu valodu zināšanas, angļu valodas zināšanas (tiks uzskatītas par priekšrocību)
  • prasme darbā ar datoru, (MS Word, Excel)

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • profesionālās pilnveides iespējas, apmācības
  • atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam un sociālās garantijas

DARBA VIETA: RĪGA, KRASTA IELA 68A

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#144823

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 15. februāris
Ievadīts:
2014. gada 24. janvāris

Interjera un delikatešu centrs mc² Latvijas tirgū darbojas jau 11 gadus. 2002.gadā centru atvēra SIA „Reaton Ltd” un tā platība ir 13 000 kvadrātmetri. mc² konceptuālā risinājuma prioritāte ir augsta preču kvalitāte, individuāla attieksme un īpaša klientu apkalpošanas kultūra. mc² misija ir izcelt individualitātes aspektu, sniegt iespēju smelties interesantas idejas, kā arī piedāvāt saviem klientiem labāko, kas pasaules tirgū ir pieejams.

Skatīt visu