Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas speciālists/-e infrastruktūras projektēšanas nozarē

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Esošo klientu profesionāla apkalpošana.
  • Programmatūras un pakalpojuma klāsta pārzināšana, piemeklējot atbilstošākos risinājumus.
  • Programmatūras prezentācijas un konsultācijas par tehniskiem jautājumiem.
  • Jaunu klientu piesaiste.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze vai izglītība ceļu būves un infrastruktūras projektēšanas nozarē.
  • Augstākā izglītība.
  • Iemaņas darbā ar AutoCAD, Civil 3D, InRoads vai citu projektēšanas programmatūru.
  • Labas komunikācijas prasmes.
  • Vēlme mācīties un pašmotivācija.
  • Prasme sadarboties, risināt problēmsituācijas.
  • Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā.
  • Motivējošu atalgojumu ar bonusu sistēmu.
  • Iespēju iegūt programmatūras lietotāja profesionālo sertifikāciju.
  • Darbinieku apmācības un kvalifikācijas celšanas kursus Latvijā un ārzemēs.
  • Iespēju realizēt savas idejas uzņēmuma darbības veicināšanā.
  • Pieredzi starptautiskā uzņēmumā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#182395

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 26. aprīlis
Ievadīts:
2018. gada 29. marts

InfoEra Latvia ir AutoCAD un citas populāras projektēšanas programmatūras (AutoCAD Civil 3D, MagiCAD, Revit) izplatītājs, kas ieguvis Autodesk Gold Partner statusu. Esam daļa no InfoEra uzņēmumu grupas, kas darbojas Baltijā.

Piedāvājam efektīvus un pasaulē atzītus datorprogrammu risinājumus, apmācības un konsultācijas inženieriem, projektētājiem, celtniekiem un citu profesiju pārstāvjiem, kuri darbojas būvniecības nozarē.

Skatīt visu