Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Mini veikalu izplatītājs, kas tirgū piedāvā jaunu pakalpojumu, meklē pārdošanas speciālistu.

Darba apraksts:

  • Jaunu klientu meklēšana.
  • Aktīva jaunu pakalpojumu pārdošana tirgū.
  • Pašreizējo klientu problēmu risināšana.
  • Administratīvais darbs.

Prasības kandidātiem

  • Latviešu un krievu valoda.

  • Labas zināšanas ar datoru.

  • Labas komunikācijas prasmes.

  • Atbildība, elastība, ātri reaģēt dažādās situācijās.

  • Pamatalga 600 EUR (Neto) + piemaksas atbilstoši rezultātiem.
  • Jauns un klientiem vērtīgs pakalpojums, ko pārdot.
  • Sociālās garantijas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208324