Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mini veikalu izplatitājs, kas tirgū piedāvā jaunu pakalpojumu, meklē pārdošanas speciālistu.

Darba apraksts:

  • Jaunu klientu meklēšana.
  • Aktīva jaunu pakalpojumu pārdošana tirgū.
  • Pašreizējo klientu problēmu risināšana.
  • Administratīvais darbs.

Prasības kandidātiem

  • Latviešu un krievu valoda.

  • Labas zināšanas ar datoru.

  • Labas komunikācijas prasmes.

  • Atbildība, elastība, ātri reaģēt dažādās situācijās.

  • Pamatalga 900 EUR - 1400 (bruto) + piemaksas atbilstoši rezultātiem.

  • Jauns un klientiem vērtīgs pakalpojums, ko pārdot.

  • Sociālās garantijas.

Darba sludinājuma numurs
#211117

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 900 - 1400 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 22. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 9. oktobris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!