Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Ja Tevi nebaida šādi pienākumi:
- darbs aktīvajā pārdošanā (jaunu klientu piesaiste un darbs ar esošajiem klientiem)
- piedāvājumu sagatavošana un personīgs kontakts ar klientiem
- pārrunas un līgumu slēgšana
- tikšanās ar klientiem un komunikācija pa telefonu

Prasības kandidātiem

un Tev piemīt:
- vēlme mācīties, strādāt un pilnveidoties profisionālajā jomā
- labas komunikācijas spējas
- teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas
- pamatzināšanas darbā ar datoru

Uzņēmums piedāvā

Tad mēs piedāvājam:
- darbu stabilā un strauji augošā kompānijā
- padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu (pamatalga+%)
- mūsdienīgu darba visi un apstākļus
- draudzīgu kolektīvu
- apmācības aktīvajā pārdošanā un komunikācijā ar klientiem

Darba sludinājuma numurs
#163847