Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mēs darbojamies:

  • Biroju un iestāžu mēbeļu pārdošana un profesionāla piegāde.
  • Mūsu klienti – juridiskas personas, valsts iestādes.
  • Darba vieta pamatā birojā.

Darba apraksts:
  • Ikdienas darbs pārdošanas procesu organizēšanā jau esošajiem klientiem atbilstoši uzņēmuma standartiem un vērtībām.
  • Potenciālo klientu konsultēšana, vajadzību izzināšana un piedāvājuma sagatavošana pēc izstrādātas pārdošanas sistēmas.
  • Piedalīšanās mārketinga aktivitāšu izstrādē un to realizācija.
  • Atskaišu un statistikas sagatavošana.
  • Uzņēmumā iekšējo standartu ievērošana (dokumentāciju sagatavošana, atskaišu iesniegšana, kā arī komunicēšanas principu ievērošana).

Prasības kandidātiem

  • Vidējā, augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība,
  • Mārketinga pamatu zināšanas,
  • Precizitāte, spēja realizēt izvirzītos mērķus, ieinteresētība sasniegt rezultātu,
  • Labas komunikācijas spējas,
  • Vēlme un spējas pastāvīgi papildināt zināšanas un prasmes,
  • MS Office labā lietotāja līmenī,
  • LV, RU un EN zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu darbu,
  • Darbam nepieciešamo profesionālo apmācību,
  • Uz rezultātu balstītu, motivējošu atalgojuma sistēmu,
  • Sociālās garantijas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#172638

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 12. maijs
Ievadīts:
2017. gada 13. aprīlis

Mēs strādājam, lai veidotu funkcionālas un ērtas biroja telpas darbu procesiem.

Mūsu motto – kompetence un profesionālisms biroju, darba telpu un sabiedriskās zonas plānošanas, mēbelēšanas un iekārtošanas jautājumos ar mērķi nodrošināt ērtību, drošību, funkcionalitāti un estētiskumu darba un ar to saistīto procesu laikā.

Mēs piedāvājam arī dažādus mēbeļu risinājumus publisko apmeklējumu vietām ar cilvēku masveida plūsmu: Izglītības, medicīnas, kultūras, sporta, reliģiskas iestādes, kā arī termināliem t.i. ostas, stacijas, teātriem, koncertzālēm un citam līdzīgām vietām.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!