Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists-merčendaizers

CV MARKET klients

Darba apraksts

Jaunieši, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, kuriem nav darba pieredzes, bet kuri ļoti vēlas tādu iegūt, kuri aktīvi, enerģiski, uzcītīgi un strādāt griboši, kuri apzinās savu pārdevēja talantu un vēlas par to pārliecināties reālajā darbībā - tieši JUMS mēs piedāvājam unikālu iespēju izmēģināt spēkus mācekļa statusā 3 mēneša periodā pārdošanas speciālista - merčendaizera amatā, strādājot tandēmā ar pieredzējušu kolēģi!

Prasības kandidātiem

* Vidējā vai vidējā speciālā izglītība, var būt augstskolas students;
* B kategorijas autovadītāja apliecība;
* Mērķtiecība un prasme plānot un organizēt savu darbu;
* Labas saskarsmes un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā;
* Labas latviešu, vēlamas krievu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

* Jauna amata apguvi un profesionālas attīstības iespējas;
* Motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas;
* Aizraujošu un dinamisku darbu stabilā un augošā uzņēmumā.

Motivācijas vēstuli un CV ar norādi " Māceklis" lūdzam sūtīt līdz 2012.gada 19.septembrim.

Darba sludinājuma numurs
#131091

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 3. oktobris
Ievadīts:
2012. gada 12. septembris

SPI Distribution (Latvia), SIA ir viens no lielākajiem alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, tajā skaitā AS " Latvijas Balzams" produkcijas un pasaulē slevenu zīmolu - Grant's, Tullamore Dew, Metaxa, Jagermeister, Red Bull u.c. vadošais izplatītājs.

Skatīt visu