Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Jaunu klientu aktīva piesaistīšanu, balstoties uz ilgtermiņu attiecību veidošanu un kvalitatīvu klientu apkalpošanu
  • Efektīva sarunu veidošana un uzņēmuma piedāvāto preču aktīva pārdošana
  • Pārdošanas veicināšana un īstenošana
  • Piedāvājumu izstrāde un prezentēšana atbilstoši klientu vēlmēm
  • Dalība nodaļas darba uzlabošanā un optimizēšanā

Prasības kandidātiem

  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Teicamas pārliecināšanas, pārdošanas un prezentācijas iemaņas
  • Spēja strādāt intensīvi, teicamas saskarsmes spējas un augsta atbildības sajūta
  • Enerģiskums, iniciatīva, vēlme sadarboties ar klientiem

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā
  • Labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus
  • Iespēju savienot darbu ar studijām augstskolā, piedāvājam elastīgu darba laiku

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz darbs@LURSOFT.LV

Darba sludinājuma numurs
#128365