Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Jaunu klientu aktīva piesaistīšanu, balstoties uz ilgtermiņu attiecību veidošanu un kvalitatīvu klientu apkalpošanu
  • Efektīva sarunu veidošana un uzņēmuma piedāvāto preču aktīva pārdošana
  • Pārdošanas veicināšana un īstenošana
  • Piedāvājumu izstrāde un prezentēšana atbilstoši klientu vēlmēm
  • Dalība pakalpojumu uzlabošanā

Prasības kandidātiem

  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Teicamas pārliecināšanas, pārdošanas un prezentācijas iemaņas
  • Spēja strādāt intensīvi, teicamas saskarsmes spējas un augsta atbildības sajūta
  • Enerģiskums, iniciatīva, vēlme sadarboties ar klientiem

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā
  • Labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus
  • Izaugsmes iespējas - attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu
  • Iespēju savienot darbu ar studijām augstskolā, piedāvājam elastīgu darba laiku

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz darbs@LURSOFT.LV

Darba sludinājuma numurs
#61254

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 16. aprīlis
Ievadīts:
2011. gada 16. marts

LURSOFT IT ir viens no vadošajiem Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem, ar vairāk kā 18 gadu pieredzi dažādu projektu realizēšanā Latvijā un Eiropā.

Skatīt visu