Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists/e

CV MARKET klients
Jelgava

Darba apraksts

  • veterināro zāļu, dzīvnieku barības, barības piedevu produkcijas tirdzniecība
  • preču sortimenta pārzināšana
  • jaunu klientu piesaiste
  • vizītes pie klientiem

Prasības kandidātiem

  • iepriekšēja darba pieredze pārdošanas speciālista, projektu vadītāja amatos
  • priekšrocības kandidātiem strādājošiem veterinārajā jomā
  • vēlama lauksaimniecības/veterinārmedicīnas vidējā speciālā vai augstākā izglītība
  • ļoti labas latviešu valodas zināšanas, krievu un angļu valodas zināšanas priekšrocība
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā

  • garantētu atalgojumu un komisijas no pārdošanas rezultāta
  • automašīnu, transporta izdevumu kompensēšanu
  • ofisu Jelgavā vai iespēju veikt darba pienākumus attālināti

Lūdzu pievienojiet CV cvmarket.lv vai nosūtiet to uz renate(at)cvmarket.lv

Darba sludinājuma numurs
#153869

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 7. marts
Ievadīts:
2015. gada 11. februāris

AGRIKA ir holdinga kompānija, kas vada AGRIKA grupas uzņēmumus. Lai arī grupa ir jauna, tās sastāvā ietilps uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi un citi jaunu un ambiciozi uzņēmumi, kas vēlas būt līderi veterinārās un barošans produkcijas izplatīšanā Baltijas un kaimiņvalstīs. Šobrīd uzņemumu grupa sastāv no uzņēmumiem strādājošiem Lietuvā, Latvijā, Polijā, Baltkrievijā un Krievijā. Šobrīt tiek meklēts aktīvs cilvēks Latvijas komandai grupas uzņēmumā Vetimpex.

Skatīt visu