Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas speciālists/e - konsultants/e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 180956

Darba sludinājuma numurs

180956

Darba apraksts

Darba vakanci piedāvājam mūsu dizaina apgaismojuma salonā, kurš atrodas Rīgā, Brīvības ielā 118.

Darba pienākumi:

  • Apgaismojuma, elektroinstalācijas risinājumu un mēbeļu tirdzniecība.
  • Piedāvājumu izstrāde saskaņā ar klienta vajadzībām.
  • Klientu laipna un profesionāla apkalpošana/konsultēšana.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze tirdzniecībā.
  • Komunikabilitāte, prasme strādāt komandā.
  • Latviešu un krievu valodu zināšanas. Angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Izpratne un interese par gaismu, telpas apgaismošanu un dizainu.
  • Zināšanas un izpratne interjera dizaina nozarē tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Profesionāla spēja strādāt un zināšanas programmās Relux / Dialux / Oxytech/ SketchUp tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Pozitīva attieksme pret darbu.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā un augošā uzņēmumā.
  • Dinamisku un atbildīgu darbu perspektīvā nozarē.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu kompetences ietvaros.
  • Labus darba apstākļus draudzīgā kolektīvā.
  • Profesionālās pilnveides un attīstības iespējas.
  • Apmācību jaunākajās tehnoloģijās saistītās ar mūsu nozari.

Gaidīsim Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 14. februāris
Ievadīts:
2018. gada 1. februāris

SIA "MISURA" ir Latvijas uzņēmums, kurš ir dibināts 2006. gadā.
Uzņēmums darbojas tirdzniecības un projektēšanas nozarēs, piedāvā ekskluzīvus apgaismojuma ķermeņus, dizaina mēbeles un augstākās kvalitātes elektroinstalācijas risinājumus.