Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darbs Rīgā - pārdevējs/konsultants Rīgā, elektroinstrumentu tirdzniecība Makita.
Ja Jums patīk pārdot, meklējat jaunus izaicinājumus, un, ja jums ir izpalīdzoša un profesionāla attieksme pret klientiem - šis darbs ir domāts jums.

Prasības kandidātiem

  • interese par elektroinstrumentiem;
  • dinamiska un izlēmīga lēmumu pieņemšana;
  • komunikācijas un organizatoriskas iemaņas;
  • datorprasmes;
  • pieredze tirdzniecības sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • konkurētspējīgs, motivējošs atalgojums;
  • strādāt jaunā un dinamiskā komandā.

Gaidīsim Jūsu motivācijas vēstuli ar CV!
Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks izvirzīti uz nākamo kārtu - interviju!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#189222

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 700 - 1500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 6. novembris
Ievadīts:
2018. gada 24. oktobris

SIA "TESPARS" - MAKITA OY instrumentu izplatītājs Latvijā.
Nodrošinām:
MAKITA instrumentu garantijas un pēcgarantijas servisu.
Instrumentu un to aksesuāru piegādi visā Latvijā.
Pastāvīgā sortimentā veikalā Valmierā:
vairāk kā 350 instrumenti un to komplekti;
vairāk kā 200 instrumentu piederumi.

Skatīt visu