Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas un Mārketinga koordinatori /-u

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Sadarbības uzturēšana ar esošajiem klientiem;
Jaunu klientu piesaistīšana;
Sadarbība ar medijiem un reklamas aģentūru;
Uzturēt un pilnveidot viesnīcas korporatīvo stilu;
Koordinēt drukas materiālu dizaina izstrādi, drukāšanu un izplatīšanu;

Prasības kandidātiem

Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
Augsta atbildības sajūta;
Labas organizatoriskās un komunikācijas spējas;
Prasme patstāvīgi plānot savu darbu un strādāt komandā;
Labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
Praktiskas iemaņas darbā ar datoru;
Laba humora izjūta;

Uzņēmums piedāvā

Interesatnu un radošu darbu draudzīgā kolektīvā;
Konkurētspējīgu atalgojumu;
Iespēju profesionāli pilnveidoties;
Sociālās garantijas;

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli lūdzu sūtīt pa faksu 67142741 vai e-mail: info@alberthotel.lv

Darba sludinājuma numurs
#35672