Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas un mārketinga menedžeris/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 131684

Darba sludinājuma numurs

131684

Darba apraksts

  • Uzņēmuma produktu un pakalpojumu pārdošana, izplatīšana;
  • esošo klientu apkalpošana un attiecību uzturēšana;
  • aktīva jaunu klientu piesaiste un CRM datu bāzes uzturēšana un palielināšana;
  • konsultāciju sniegšana klientiem;
  • klientu atsauksmju apkopošana un prezentēšana;
  • darbs ar sociāliem tīkliem un citas mārketinga aktivitātes uzņēmuma atpazīstamības pilnveidošanai un produktu virzīšanai.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība (vēlama) ;
  • pieredze mārketinga aktivitāšu veikšanā;
  • krievu valodas zināšanas, laba angļu valodas prasme;
  • B kategorijas vadītāja apliecība (vēlama);
  • labas MS Office prasmes;
  • radoša, komunikabla un aktīva personība ar izteiktu iniciatīvu.

Pieteikumu var sūtīt izmantojot CV Market sistēmu vai nosūtot to norādot pilnu vakances nosaukumu uz julija[at]cvmarket.lv

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un aktīvu darbu ar pazīstamajiem zīmoliem;
  • progresīvu atalgojumu (fiksēta daļa + %);
  • dienesta transportu.

Darba vieta: Rīgas centrs - Kr. Barona iela 23.
Darba laiks: no 9.00 līdz 18.00.
www.ldc.lv

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 19. oktobris
Ievadīts:
2012. gada 5. oktobris

CV Market klients - uzņēmums LDC (Latvijas Datoru Centrs) dibināts 1991.gadā. Šodien uzņēmuma darbība koncentrēta sekojošos galvenajos virzienos:

• Biroja tehnikas, datortehnikas pārdošana un servisa nodrošināšana;
• dokumentu apstrādes pakalpojumu sniegšana;
• datu apstrādes sistēmu izstrāde un ekspluatācija.

Saistībā ar uzņēmuma izaugsmes plāniem, LDC piedāvā darbu aktīvam, komunikablam un radošam/-i speciālistam/-ei ar vēlmi strādāt pārdošanā un pakalpojumu sniegšanā.

www.ldc.lv