Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Jelgava

Darba apraksts

Eneos eļļu un smērvielu oficiālais izplatītājs Latvijā SIA “Mitau Motors” aicina darbā eļļu un smērvielu pārdošanas vadītāju.

Ja esi atbildīga, punktuāla un pozitīva persona, kurai ir pieredze tirdzniecībā un vēlme aktīvi strādāt, tad Tev ir lieliska iespēja sevi pierādīt!

Darba pienākumos ietilpst:

- Veiksmīga ENEOS produktu pārdošana;
- Jaunu klientu piesaistīšana;
- Pastāvīga attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem;
- Patstāvīgi plānot savu dienu un organizēt darbu.

Prasības kandidātiem

- Darba pieredze un zināšanas pārdošanas jomā – obligātas;
- Teicamas latviešu un labas krievu un angļu valodas zināšanas;
- Labas komunikācijas un pārliecināšanas prasmes;
- Labas prezentēšanas iemaņas;
- Orientācija uz rezultātu sasniegšanu;
- B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

- Darbu draudzīgā kolektīvā;
- Dinamisku un interesantu darbu;
- Motivējošu atalgojumu, balstoties uz rezultātu.

Kontaktinformācija: info(at)mitaumotors.lv

Darba sludinājuma numurs
#152976