Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Izveidot, ieviest un nodrošināt pārdošanas un mārketinga stratēģiju;
  • Pārvaldīt un attīstīt pārdošanas procesus Latvijā un Igaunijā;
  • Piedalīties biznesa sarunās un būt atbildīgam par pārdošanas rezultātiem.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama 3 gadu profesionālā pieredze biznesa attiecību jomā ar klientiem Latvijā un Igaunijā;
  • Labas angļu vai krievu valodas zināšanas;
  • Augstākā izglītība mārketingā vai biznesā;
  • Spēja un vēlēšanās gūt jaunas zināšanas un iepazīt produktu;
  • Aizrautība un vēlme sasniegt mērķus.

  • Konkurētspējīgu atalgojumu un nepieciešamos līdzekļus darba pienākumu izpildei;
  • Darbu ar profesionālu un draudzīgu komandu;
  • Iespēju individuāli plānot savu darba laiku pienākumu izpildei.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#145871

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 6. aprīlis
Ievadīts:
2014. gada 6. marts

SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Enjoy Recruitment klients aicina pievienoties savai komandai profesionāli ar veiksmīgu pārdošanas vēsturi un plašu pieredzi darbā ar izplatītājiem celtniecības un jumtu segumu sektorā. Uzņēmums meklē cilvēku, kurš ir gatavs uzņemties pārdošanas organizēšanu.

Skatīt visu