Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 163114

Darba sludinājuma numurs

163114

Darba apraksts

Veidot un vadīt aģentu tīklu visās ES valstīs
Apmācīt savu pārdošanas komandu
Aktīvi uzraudzīt un analizēt pārdošanas rezultātus
Veicināt pārdošanas apjomu strauju pieaugumu;
Darbs ar vadošajiem klientiem visā Latvijas teritorijā(key account manager);
Attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem;
Aktīva sadarbība ar citiem uzņēmuma darbiniekiem;
Pārdošanas plānu izstrāde, to īstenošana un kontrole;
Atskaišu sagatavošana vadībai.

Prasības kandidātiem

Motivāciju aktīvi darboties, lai sasniegtu rezultātu; iniciatīvu un pozitīvu attieksmi pret darbu;
Brīva angļu, krievu un latviešu valodas pārvaldīšana;
Labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
B kategorijas autovadītāja apliecību;
Iespēju doties komandējumos.

Uzņēmums piedāvā

Interesants un atbildīgs darbs augošā uzņēmumā;
Iespēja kāpt pa karjeras kāpnēm, nākotnē ieņemot vienu no vadošajām pozīcijām uzņēmumā;
Konkurētspējīgs un progresīvs atalgojums: pārbaudes laikā piedāvājam no 1200€ līdz 2500€ neto!!!
Draudzīga, atsaucīga un internacionāla komanda;
Iespēja profesionāli attīstīties;
Viss darbam nepieciešamais aprīkojums;
Jauns “Google style” ofiss.

(Kandidātus bez pieredzes lūdzam netraucēt)
Ja Tevi uzrunā mūsu vērtības un darba saturs, gaidīsim Tavu CV un pieteikumu uz e-pastu: aleksejs@it.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 5. aprīlis
Ievadīts:
2016. gada 10. marts
Bruto alga:
No 1560 līdz 3250 EUR mēnesī

IT.LV ir viens no lielākajiem datortehnikas izplatītājiem Baltijas valstīs. Mēs specializējamies serveru un tīklu aprīkojuma pārdošanā, piedāvājot vairāk nekā 400 tūkstošus tādu pasaulē atzītu ražotāju kā Cisco, Avaya, HP, IBM un vairāk nekā 100 dažādu citu zīmolu preču.