2023-04-13 14:47:21

Pārdošanas vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
1800 - 5000 €/mēn. Neto

Darba apraksts

Biotehnoloģiju kompānija, kura attīsta unikālus biotehnoloģiskus produktus veselības nozarē un šobrīd strādā pie jauna produkta attīstīšanas un tālākas komercializēšanas starptautiskos tirgos, aicina darbā pārdošanas un marketinga attīstības vadītāju.

No vadītāja/-s sagaidām:

  • esošā apgrozījuma paaugstināšanu;
  • mērķtiecīgu jaunā produkta attīstīšanu, kas ietver darbu ar investoriem, marketinga platformu un pārdošanas kanālu izveidošanu;
  • sekmīgu produkta komercializāciju ilgtermiņā.

Prasības kandidātiem

  • pieredze produktu attīstīšanā, pārdošanā, marketingā un finanšu plānošanā;
  • radošums, spēja domāt “ārpus kastes” gan taktiski, gan stratēģiski;
  • spēja vest pārrunas un uzstāties publiski;
  • prasmes darījumu slēgšanā;
  • spēja patstāvīgi organizēt darbu;
  • labas datorprasmes (MS Office programmas);
  • izcilas angļu valodas zināšanas;
  • gatavība doties regulāros komandējumos.

Uzņēmums piedāvā

  • ilgtermiņa un uz izaugsmi vērstu sadarbību;
  • iespēju realizēt unikālus starptautiskus projektus ar pozitīvu ietekmi uz sabiedrības veselību;
  • atalgojumu 1800 eiro (neto) + bonusus, kas var sasniegt vairākus tūkstošus eiro mēnesī atkarībā no pārdošanas ieņēmumiem un piesaistītām investīcijām;
  • dinamisku un uz inovācijām atvērtu komandu;
  • ērtu darba vietu Rīgas centrā.