Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Aktīva komunikācija ar esošajiem un topošajiem klientiem, klientu apkalpošana uzņēmuma salonveikalā.
  • Nodrošināt vajadzīgo atbalstu, apmācības un augstas klases servisu esošajiem klientiem.
  • Sekmēt uzņēmuma piedāvāto produktu atpazīstamību Latvijas tirgū.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība.
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski).
  • Datorprasmes labā līmenī.
  • Komunikabla, uz rezultātiem orientēta personība ar labām plānošanas un organizatoriskām spējām.

- Iepriekšēja pieredze tirdzniecības kompānijā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Dinamisku, interesantu darbu kopā ar starptautiskiem partneriem.
  • Lielisku darba vidi personīgai un profesionālai attīstībai.

Lūgums sūtīt CV angļu valodā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#181723

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1400 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 31. marts
Ievadīts:
2018. gada 2. marts

SIA Oro Latvija ir strauji augošs uzņēmums, kas darbojas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības kanālos, piedāvajot saviem klientiem - mājsaimniecībām un industrijām paredzētus iekštelpu gaisa uzlabošanas risinājumus. Mūsu kompānija ir oficiālie izplatītāji daudziem labi pazīstamiem zīmoliem šajās produktu kategorijās. SIA Oro Latvija kopā ar tās grupas uzņēmumiem ir tirgus līderis Baltijā.

Skatīt visu