Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas vadītājs darbam ar industriālām svēršanas / dozēšanas iekārtām

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Svaru un to komponentu pārdošana

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze aktīvajā pārdošanā;
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Uz rezultātu sasniegšanu orientēta personība;
  • Organizatoriskās spējas, komunikablitāte, entuziasms;
  • Autovadītāja apliecība.

  • Konkurētspējīgu atalgojumu un motivējošu, rezultātiem atbilstošu bonusu paketi;
  • Profesionālās izaugsmes un karjeras iespējas;
  • Darbu starptautiskā, augošā uzņēmumā.

kadri(eta)kemek.eu, pa faksu 67097997 vai SIA “Kemek Engineering”, Uriekstes iela 3, Rīga, LV-1005 ar atzīmi „svari”.”

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#128447

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 24. jūnijs
Ievadīts:
2012. gada 24. maijs
Informācija par algu:
Pēc vienošanās

Mūsu kompānija sāka darboties Latvijā kopš 1995.gada ar nosaukumu SIA Elis-S, bet no 2003.gada esam pazīstami kā SIA Kemek Engineering, jo apvienojamies ar Lietuvas kompāniju Kemek Engineering UAB.

Mēs bijām pirmie, kas Latvijā iezīmēja pārēju no mehāniskām rūpnieciskām svēršanas iekārtām uz jaunās paaudzes elektroniskajām iekārtām.

Mēs bijam pirmie, kas Latvijā sāka piegādāt un apkalpot materiālu testēšanas iekārtas.

Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka stabila biznesa pamatā ir pārdotu iekārtu tehniskā apkalpošana. Mēs lepojamies ar to, ka mūsu vadošo inženieru pieredze svēršanas iekārtu apkalpošanā pārsniedz 12 gadus.

Mēs lepojamies ar vislielāku Latvijā uzstādīto automašīnu un dzelzceļa svaru skaitu, kas tuvojas diviem simtiem.

No pārējām kompānijām atšķiramies ar to, ka piedāvājam ne tikai "plikus" svarus, bet svēršanas sistēmas, kas iekļauj sevī produktu transportēšanas, produktu svēršanas un datu uzskaites risinājumus.

SIA Kemek Engineering galvenie darbības virzieni ir:
- svari un svēršanas sistēmas:
- līmeņu devēji;
- autoceļu informācijas sistēmas par transporta kustības intensitāti, ceļa stāvokli, laika apstākļiem, ātrumu, svaru;
- materiālu testēšanas iekārtas;
- metāla detektori un rentgena iekārtas pārtikas produktu ražošanas līnijām;
- rūpniecisko procesu analītiskās iekārtas;
- rūpniecisko un pētniecisko laboratoriju iekārtas un materiāli.

Skatīt visu