Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas vadītājs Latvijā

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Klientu tīkla veidošana Latvijā;
  • Kontaktu uzturēšana ar klientiem;
  • Pārdošana un pārdošanu veicinošas aktivitātes;
  • Klientu informēšana par produktiem;
  • Atskaites uzņēmumam Teknoma Estonia par darba gaitu un rezultātiem.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama darba pieredze tehniskajā jomā un/vai pārdošanā un mārketingā;
  • Speciālā izglītība tehnikā vai mehanikā (vidējā vai augstā);
  • Patstāvīga, aktīva, godīga un uzņēmīga personība;
  • Labas komunikācijas spējas;
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Iemaņas darbā ar datoru.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbs perspektīvā un stabilā kompānijā;
  • Iespēja pilnveidot sevi augošā uzņēmumā;
  • Konkurentspējīgs atalgojums un bonusu sistēma;
  • Visu ar darbu saistītu izdevumu segšana.

Cita informācija

Lūdzu, sūtiet savu pieteikuma vēstuli un CV angļu valodā, līdz š.g. 20.decembrim uz e-pastu andres@teknoma.ee vai pa pastu:Teknoma Eesti OÜ: Laki 12, 10621 Tallinn, Estonia.

Darba sludinājuma numurs
#9223

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 20. decembris
Ievadīts:
2005. gada 20. oktobris

Pārdošanas kompānija TEKNOMA EESTI OÜ ar 10 gadu pieredzi eļļas filtru, siltuma mainītāju un blīvēšanas materiālu izplatīšanā.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!