Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

PĀRTIKAS PRODUKTU UN ALKOHOLA VAIRUMTIRDZNIECĪBAS MENEDŽERIS / МЕНЕДЖЕР ПО ОПТОВОЙ ТОРГОВЛЕ ПРОДУКТАМИ ПИТАНИЯ И АЛКОГОЛЕМ

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tev tiks uzticēts:

  • Preču vairumtirdzniecības pasūtījumu plānošana un sastādīšana
  • Sadarbība ar esošajiem klientiem un piegādātājiem
  • Jaunu klientu un ilgtermiņa sadarbības partneru piesaiste
  • Atskaišu sagatavošana

Тебе будет доверено:
  • Планирование и формирование оптовых заказов
  • Сотрудничество с существующими клиентами и поставщиками
  • Привлечение новых клиентов и партнеров по долгосрочному сотрудничеству
  • Подготовка отчетности

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:

  • Vēlēšanās rezultatīvi un aktīvi strādāt vairumtirdzniecības jomā
  • Interese par preču grupu
  • Analītiskā domāšana
  • Atbildības sajūta

Darbā Tev būs nepieciešams:
  • Vismaz 2 gadu sekmīga pieredze pārtikas produktu un alkohola vairumtirdzniecībā vai iepirkumos (vēlama pieredze darbā ar lielveikalu tīkliem un HORECA sektorā)
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas
  • Teicamas datora lietošanas prasmes – Word, Excel
  • Pieredze preču pavadzīmju noformēšanā
  • Iemaņas apstrādāt informāciju
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (vēlams – sava automašīna)

Наибольших успехов Ты добьешься, если Тебе присущи :
  • Желание результативно и активно работать в сфере оптовой торговли
  • Интерес к предлагаемой группе товаров
  • Аналитический склад ума
  • Чувство ответственности

В работе Тебе понадобятся:
  • Не менее 2 лет успешного опыта работы в оптовой торговле продуктами питания и алкоголем (приветствуется опыт работы с супермаркетами и в HORECA секторе)
  • Отличные знания латышского и русского языка, хорошие знания английского языка
  • Отличные навыки работы на компьютере – Word, Excel
  • Опыт оформления товарных накладных
  • Умение работать с информацией
  • Водительское удостоверение категории B (желательно наличие своего авто)

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Ar darba rezultātiem ietekmējamu atalgojumu
  • Lielisku kolēģu komandu

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai, Tev nepieciešams:
līdz š.g. 31.oktobrim atsūtīt savu CV ar atzīmi „Vairumtirdzniecības menedžeris" uz e-pastu

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju

Если Ты – подходящий кандидат, мы предлагаем:
  • Интересную и динамичную работу
  • Оплату труда по результатам работы
  • Замечательную команду коллег

Для начала успешного сотрудничества необходимо:
До 31 октября отослать CV с пометкой „Менеджер по оптовой торговле" на эл.адрес

Свяжемся с кандидатами, которых пригласим на рабочее собеседование.

Darba sludinājuma numurs
#151411

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 31. oktobris
Ievadīts:
2014. gada 17. oktobris

Skatīt visu