Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārvaldes vadītājs (-a) Kreditēšanas un līzinga pakalpojumu pārvaldē

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darba uzdevumi:
· kredītpolitikas izstrādāšana,
· pārvaldes ikdienas darba organizēšana un kontrole,
· kredītportfeļa analīze,
· darbs ar klientiem,
· kredītlietu kontrole.

Prasības kandidātiem

Prasības:
· augstākā izglītība ekonomikā vai biznesa vadībā,
· ne mazāk kā 3 gadu darba pieredze bankā vai finansu institūcijās,
· profesionālas zināšanas un pieredze kreditēšanas jomā,
· ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas,
· labas datorprasmes,
· augstas darbaspējas, iniciatīva,
· teicamas komunikācijas spējas un augsta atbildības sajūta,
· vēlme mācīties un paaugstināt kvalifikāciju.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
· Jūsu profesionalitātei atbilstošu atalgojumu,
· labus darba apstākļus un darbu augošā komandā,
· izglītošanās un karjeras izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Pieteikuma vēstules un CV lūdzam sūtīt līdz 09.01.2004. uz e-pastu: kristine@belokonholding.com vai faksu: 7812065

Darba sludinājuma numurs
#2399

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
09 janvāris 2004
Ievadīts:
18 decembris 2003

Skatīt visu