https://www.cvmarket.lv/23264

Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pasta kurjeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba sludinājuma numurs 23264

Darba sludinājuma numurs

23264

Darba apraksts

Firmām, kuras nodrošina laikrakstu piegādes klientiem, vajadzīgi pasta iznēsātāji.
Darbs ir Kopenhāgenā.
Darbs ir laikrakstu piegāde abonentiem. Darbs bieži ir naktīs un dažādos laika apstākļos. Darbs ir fiziski grūts, jo bieži laikraksti ir janogādā kāpjot pa kāpnēm daudzdzīvokļu mājās, kā arī ar divriteni dienā jānobrauc salīdzinoši lieli attālumi.


Prasības kandidātiem

kandidātiem jābūt fiziski veseliem un stipriem- kandidātiem jābūt izturīgiem, jo darbs bieži ir naktīs un dažādos laika apstākļos- kandidātiem jāprot lasīt angļu valodā, jo norādījumi kam un kādi laikraksti jāpiegādā tiek doti rakstveidā- kadidātiem jābūt vēlmei strādāt ilgtermiņā (līgums tiek slēgts uz vismaz 1 gadu)


Uzņēmums piedāvā

Darba samaksa: Darba samaksu regulē kolektīvais darba līgums, kas noslēgts ar arodbiedrībām. Minimālā darba samaksa par 1 stundu ir no DKK 108 līdz 124.25 stundā (EUR 16.70 stundā). Darba samaksa ir atkarīga arī no paveiktā darba apjoma. Katram darbiniekam dienā ir noteikts laikrakstu skaits, kas ir jāiznēsā un jāpiegādā klientiem.Līdz ar to, apzinīgi strādājot, mēnesī iespējams nopelnīt ap EUR 2600, no kā jāmaksā nodokļi, kas Dānijā, ņemot vērā pieejamās nodokļu atlaides, būs apmēram 15%, no kuriem daļa ir atgūstami atgriežoties Latvijā.Darba alga tiek izmaksāta ik pa 2 nedēļām.Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Ārpus Latvijas
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 18. maijs
Ievadīts:
2007. gada 19. aprīlis

CV MARKET KLIENTS