https://www.cvmarket.lv/23264

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #23264

Pasta kurjeris

CVMarket.lv klients
Ārpus Latvijas
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Firmām, kuras nodrošina laikrakstu piegādes klientiem, vajadzīgi pasta iznēsātāji.
Darbs ir Kopenhāgenā.
Darbs ir laikrakstu piegāde abonentiem. Darbs bieži ir naktīs un dažādos laika apstākļos. Darbs ir fiziski grūts, jo bieži laikraksti ir janogādā kāpjot pa kāpnēm daudzdzīvokļu mājās, kā arī ar divriteni dienā jānobrauc salīdzinoši lieli attālumi.


Prasības kandidātiem

kandidātiem jābūt fiziski veseliem un stipriem- kandidātiem jābūt izturīgiem, jo darbs bieži ir naktīs un dažādos laika apstākļos- kandidātiem jāprot lasīt angļu valodā, jo norādījumi kam un kādi laikraksti jāpiegādā tiek doti rakstveidā- kadidātiem jābūt vēlmei strādāt ilgtermiņā (līgums tiek slēgts uz vismaz 1 gadu)


Uzņēmums piedāvā

Darba samaksa: Darba samaksu regulē kolektīvais darba līgums, kas noslēgts ar arodbiedrībām. Minimālā darba samaksa par 1 stundu ir no DKK 108 līdz 124.25 stundā (EUR 16.70 stundā). Darba samaksa ir atkarīga arī no paveiktā darba apjoma. Katram darbiniekam dienā ir noteikts laikrakstu skaits, kas ir jāiznēsā un jāpiegādā klientiem.Līdz ar to, apzinīgi strādājot, mēnesī iespējams nopelnīt ap EUR 2600, no kā jāmaksā nodokļi, kas Dānijā, ņemot vērā pieejamās nodokļu atlaides, būs apmēram 15%, no kuriem daļa ir atgūstami atgriežoties Latvijā.Darba alga tiek izmaksāta ik pa 2 nedēļām.


Darba sludinājuma numurs
#23264
Tu piesakies uz:
Pasta kurjeris
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!