Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pasta pavadonis

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10527

Darba sludinājuma numurs

10527

Darba apraksts

* pieņemt pasta sūtījumus transportēšanai uz pasta nodaļām un pārbaudīt to stāvokli;
* nodrošināt saņemto pasta sūtījumu saglabāšanu un drošību;
* nodrošināt pasta sūtījumu nodošanu atbildīgajiem darbiniekiem.

Prasības kandidātiem

* vidējā izglītība;
* valsts valodas prasme (2.līmeņa A pakāpe);
* LR pilsonība;
* apsardzes darbinieka sertifikāts;
* vēlama valsts administratīvi teritoriālā iedalījuma pārzināšana;
* vēlamas zināšanas pavaddokumentu noformēšanā;
* precizitāte un augsta atbildības sajūta;
* spēja noteikt prioritātes un pieņemt lēmumus patstāvīgi.

Uzņēmums piedāvā

* dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
* izaugsmes iespējas;
* garantētu atalgojumu.

Cita informācija

Gaidīsim CV un motivētus pieteikumus līdz 2006.gada 27.februārim Personāla attīstības daļā Stacijas laukumā 1, Rīgā, LV – 1000; fakss 7018754; e - pasts: personals@pasts.lv .

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 27. februāris
Ievadīts:
2006. gada 16. februāris