Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pasta pavadonis

CV MARKET klients

Darba apraksts

* pieņemt pasta sūtījumus transportēšanai uz pasta nodaļām un pārbaudīt to stāvokli;
* nodrošināt saņemto pasta sūtījumu saglabāšanu un drošību;
* nodrošināt pasta sūtījumu nodošanu atbildīgajiem darbiniekiem.

Prasības kandidātiem

* vidējā izglītība;
* valsts valodas prasme (2.līmeņa A pakāpe);
* LR pilsonība;
* apsardzes darbinieka sertifikāts;
* vēlama valsts administratīvi teritoriālā iedalījuma pārzināšana;
* vēlamas zināšanas pavaddokumentu noformēšanā;
* precizitāte un augsta atbildības sajūta;
* spēja noteikt prioritātes un pieņemt lēmumus patstāvīgi.

Uzņēmums piedāvā

* dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
* izaugsmes iespējas;
* garantētu atalgojumu.

Cita informācija

Gaidīsim CV un motivētus pieteikumus līdz 2006.gada 27.februārim Personāla attīstības daļā Stacijas laukumā 1, Rīgā, LV – 1000; fakss 7018754; e - pasts: personals@pasts.lv .

Darba sludinājuma numurs
#10527

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 27. februāris
Ievadīts:
2006. gada 16. februāris

Skatīt visu