Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pasta pavadonis

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

- pieņemt pasta sūtījumus transportēšanai uz pasta nodaļām un pārbaudīt to stāvokli;
- nodrošināt saņemto pasta sūtījumu saglabāšanu un drošību;
- nodrošināt pasta sūtījumu nodošanu atbildīgajiem darbiniekiem.

Prasības kandidātiem

- vidējā izglītība;
- LR pilsonība;
- apsardzes darbinieka sertifikāts;
- valsts valodas prasme (2.līmeņa A pakāpe);
- vēlama valsts administratīvi teritoriālā iedalījuma pārzināšana;
- vēlamas zināšanas pavaddokumentu noformēšanā;
- precizitāte un augsta atbildības sajūta;
- spēja noteikt prioritātes un pieņemt lēmumus patstāvīgi.

Uzņēmums piedāvā

- darbu stabilā uzņēmumā;
- garantētu atalgojumu;
- sociālās garantijas;
- nelaimes gadījumu un dzīvības apdrošināšanu;
- modernu darbu vietu lidostas „Rīga” tuvumā (jaunajā Pasta sūtījumu šķirošanas kompleksā).

Cita informācija

CV un motivētus pieteikumus lūdzam sūtīt līdz 2006.gada 03.novembrim VAS “Latvijas Pasts” Personāla attīstības daļai, Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, LV – 1050; fakss 7018416; e-pasts: personals@pasts.lv.

Darba sludinājuma numurs
#16739