Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pasta pavadonis

CV MARKET klients

Darba apraksts

- pieņemt pasta sūtījumus transportēšanai uz pasta nodaļām un pārbaudīt to stāvokli;
- nodrošināt saņemto pasta sūtījumu saglabāšanu un drošību;
- nodrošināt pasta sūtījumu nodošanu atbildīgajiem darbiniekiem.

Prasības kandidātiem

- vidējā izglītība;
- LR pilsonība;
- apsardzes darbinieka sertifikāts;
- valsts valodas prasme (2.līmeņa A pakāpe);
- vēlama valsts administratīvi teritoriālā iedalījuma pārzināšana;
- vēlamas zināšanas pavaddokumentu noformēšanā;
- precizitāte un augsta atbildības sajūta;
- spēja noteikt prioritātes un pieņemt lēmumus patstāvīgi.

Uzņēmums piedāvā

- darbu stabilā uzņēmumā;
- garantētu atalgojumu;
- sociālās garantijas;
- nelaimes gadījumu un dzīvības apdrošināšanu;
- modernu darbu vietu lidostas „Rīga” tuvumā (jaunajā Pasta sūtījumu šķirošanas kompleksā).

Cita informācija

CV un motivētus pieteikumus lūdzam sūtīt līdz 2006.gada 03.novembrim VAS “Latvijas Pasts” Personāla attīstības daļai, Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, LV – 1050; fakss 7018416; e-pasts: personals@pasts.lv.

Darba sludinājuma numurs
#16739

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 3. novembris
Ievadīts:
2006. gada 23. oktobris

Skatīt visu