Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pasūtījumu komplektētājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Klientu veikto pasūtīto produktu atlase un komplektācija uzņēmuma noliktavā.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama pieredze līdzīgā darbā;
  • Augsta atbildības sajūta par padarīto darbu;
  • Prasme strādāt komandā;

  • Labu atalgojumu (200 - 400 Ls uz rokas), kurš atkarīgs no padarītā darba apjoma;
  • Visas sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Izaugsmes iespējas;

Cita informācija

Interesentus lūdzu pieteikties, sūtot Jūsu CV uz office@parkmv.lv vai zvanot uzņēmuma noliktavas vadītājam Vitālijam Bogatijam, tel. 65 62 303.

Darba sludinājuma numurs
#17473

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: 200 - 400 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 15. decembris
Ievadīts:
2006. gada 14. novembris

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 130 darbinieki.

Skatīt visu