2023-04-13 14:47:21

Pavārs/-e

CVMarket.lv klients
No 5.5 €/st. Bruto

Darba apraksts

Aicinām darbā pavāru pilna laika darba slodzei. Darbs izglītības iestādes virtuvē.

Приглашаем повара на полный рабочий день. Работа на кухне учебного заведения.

Pienākumi:

  • ēdiena gatavošana atbilstoši ēdienkartei;
  • spēja strādāt komandā un idividuāli;
  • darbs pie sagatavēm;
  • tīrības un kārtības uzturēšana savā darba vietā.

Обязанности:

  • приготовление еды в соответствии с меню;
  • способность работать в команде и индивидуально;
  • работа над заготовками;
  • поддержание чистоты и порядка на своем рабочем месте.

Prasības kandidātiem

  • darba pieredze pavāra amatā vismaz 1 gads;
  • prasme strādāt ar tehnoloģiskajām kartēm;
  • prasmes un zināšanas sava darba organizēšanā atbilstoši ēdienkartei un apjomam;
  • higiēnas un sanitāro normu ievērošana.

Требования:

  • опыт работы в должности повара по меньшей мере 1 год;
  • умение работать с технологическими картами;
  • навыки и знания в организации своей работы в соответствии с меню и объемом;
  • соблюдение гигиенических и санитарных норм.

Uzņēmums piedāvā

  • algas likme no 5, 50 Eur/h (bruto);
  • sociālās garantijas;
  • subsidētu ēdināšanu darba vietā.

Предлагаем:

  • ставка зарплаты от 5, 50 Eur/ч (брутто);
  • социальные гарантии;
  • субсидированное питание на рабочем месте.