2023-04-13 14:47:21

PAVĀRS/-E restorānā-picērijā "STORANO"

CVMarket.lv klients
No 1000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā pavārus aukstajā un karstajā cehā

Tev tiks uzticēts:
Ēdienu gatavošana atbilstoši uzņēmuma standartiem
Ēdienu pagatavošanas kalkulāciju pārzināšana un ievērošana
Nemainīgi augstas ēdienu kvalitātes nodrošināšana

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:
Patiesa vēlēšanās sarūpēt labāko saviem klientiem
Profesionālās iemaņas un vēlme pilnveidoties
Prasme strādāt gan individuāli, gan komandā
Atbildības sajūta un rūpīga attieksme

Darbā Tev būs nepieciešams:
Atbilstoša izglītība
Prasme strādāt gan karstajā, gan aukstajā cehā
Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
Pieredze pavāra amatā vismaz 2 gadi

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:
Interesantu un dinamisku darbu
Vislabāko kolēģu komandu
Labu darba laiku
Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi
Uz sarunu aicināsim pirmo atlases kārtu izturējušos kandidātus.