Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pavārs/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Medicīnas sabiedrība "ARS" aicina darbā pavāru/-i!

Piedāvājam darbu pavāram (var būt pensijas vecumā) silto ēdienu gatavošanai uzņēmuma darbiniekiem.

Darba apraksts:

  • silto ēdienu gatavošana atbilstoši ēdienkartei;
  • darba vietas uzturēšana kārtībā un personīgās higiēnas ievērošana;
  • citu uzdevumu veikšana pēc tiešā vadītāja rīkojuma.

Prasības kandidātiem

  • iepriekšēja pieredze darbā līdzīgos amatos sabiedriskajā ēdināšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;

  • labas komunikācijas spējas;

  • augstu atbildības sajūtu pret veicamo darbu, precizitāti un spēju strādāt komandā.

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu atalgojumu – EUR 630.00 pirms nodokļu nomaksas.
  • darbu Rīgas centrā (Skolas iela 5, Rīga), darba dienās no 8:00 līdz 16:00;
  • visas sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada;
  • brīvu vasaru;
  • bezmaksas ēdināšanu darba laikā.

NB! Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#204513

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 630 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 21. marts
Ievadīts:
2020. gada 21. februāris

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Medicīnas sabiedrība „ARS” ir dibināta 1988. gadā kā pirmā privātā ārstniecības iestāde Latvijā. Šobrīd esam kļuvuši par vienu no lielākajiem privāto medicīnas pakalpojumu sniedzējiem valstī, kas orientējas uz ārstniecību, kā galveno savas darbības nozari.

Skatīt visu

You are applying to:
Pavārs/-e