Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Personāla atlases speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Personāla atlases projektu vadība un nepieciešamās dokumentācijas organizēšana;
  • Darba interviju un kandidātu novērtēšanas procesa vadība;
  • Rezultatīvas komunikācijās uzturēšana ar patstāvīgajiem klientiem;
  • Pozitīvas saskarsmes veidošana ar kolēģiem, klientiem un kandidātiem.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama darba pieredze personāla atlases vai vadības jomā;
  • Izpratne un interese par personāla atlasi un novērtēšanu;
  • Teicamas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas prasmes;
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darba laiku un uzdevumus;
  • Motivācija pilnveidoties un pozitīva attieksme pret darbu;
  • Iniciatīva, kreativitāte un diplomātijas spējas.

Uzņēmums piedāvā

  • Draudzīgu un radošu komandu;
  • Ļoti labus darba apstākļus;
  • Iespēju strādāt patstāvīgi un realizēt savus profesionālos mērķus;
  • Karjeras izaugsmes un apmācības iespējas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu atbilstošu iegūtajām kompetencēm;
  • Motivējošu bonusu sistēmu par sasniegtajiem mērķiem.

Cita informācija

CV lūdza sūtīt:
SIA I-Work Latvia
Kr. Barona iela 88/1 - 29a
Rīga, LV-1011

Kontakttālrunis: 2 6468860, 7278807
e pasts: ilze.boitmane@i-work.lv

Darba sludinājuma numurs
#18730

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: 500 - 700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 14. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 20. decembris

SIA I Work Latvia ir uzņēmums, kas nodarbojas ar personāla atlasi, novērtēšanu un apmācībām. Mūsu darbības pamatā ir nodrošināt klientam visefektīvākos kandidātu meklēšanas un novērtēšanas resursus, kā arī sniegt uzņēmumiem nepieciešamās personāla apmācības. I-Work Latvia draudzīgajai komandai paplašinoties

Skatīt visu