Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Personāla lietvedis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • personāla dokumentu sagatavošana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām;
  • personāla datu uzturēšana un aktualizēšana personāla vadības sistēmā;
  • personāla atskaišu sagatavošana.

Prasības kandidātiem

  • augstākā akadēmiskā/profesionālā izglītība (var būt nepabeigta);
  • pieredze personāla dokumentu sagatavošanā;
  • zināšanas LR darba likumdošanā un lietvedībā;
  • teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas;
  • pieredze darbā ar Microsoft biroja programmatūru un kādu no personāla vadības
sistēmām;
  • teicamas saskarsmes spējas, iniciatīva un pieredze darbā ar cipariem;
  • spēja patstāvīgi risināt problēmas un uzņemties atbildību.

  • interesantu un atbildīgu darbu lielākā drukāto mediju koncerna ietvaros;
  • labu atalgojumu un veselības apdrošināšanu;
  • profesionālās pilnveides un apmācības iespējas.

Cita informācija

Pieteikumus un CV lūdzam sūtīt uz AS DIENA personāla nodaļu ar norādi “Konkurss – personāla lietvedis/-e” līdz 2006.gada 25.novembrim. Adrese: Mūkusalas iela 15, Rīga, LV — 1004, e-pasta adrese: personals@diena.lv

Darba sludinājuma numurs
#17312

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 9. decembris
Ievadīts:
2006. gada 8. novembris

Akciju sabiedrība DIENA ir lielākais mediju koncerns Latvijā, tas izdod nacionālos un reģionālos laikrakstus, žurnālus un sniedz preses drukāšanas un izplatīšanas pakalpojumus.

Skatīt visu