Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Personāla lietvedis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Latvijas uzņēmums "Pranamat Sales & Marketing", kas ražo preces skaistumam un veselībai un izplata tos gan ES valstīs, gan arī Austrālijā, ASV, Krievijā un Latīņamerikā, izsludina konkursu uz amatu personāla lietvede.

Galvenie pienākumi:

  • Pārvaldīt visu ar darbu saistīto personāla dokumentāciju, veikt administratīvos uzdevumus personāla vadības procesa ietvaros.
  • Veikt personāla uzskaites un struktūru administrēšanu.
  • Sadarbībā ar vadītājiem sagatavot darba aprakstus, nodrošinot to pieejamību visām uzņēmuma pozīcijām, palīdzēt personāla atlases procesā.
  • Pārraudzīt un koordinēt darbinieku apmācības un pasākumus.
  • Biroja ikdienas darba organizēšana.
  • Tālruņa zvanu koordinēšana.
  • Ofisa piederumu un saimniecības preču sagāde; telpu pārraudzība.
  • Pasta u.c. sūtījumu / kurjera pakalpojumu organizēšana un koordinēšana.

Prasības kandidātiem

  • Augstāko/koledžas izglītību (vēlams personāla vadības vai līdzīga sfērā).
  • Vismaz vienu gadu pieredzi Personāla asistenta/ lietveža/ speciālista vai līdzīga amatā.
  • Zināšanas personāla lietvedībā.
  • Teicamas krievu, latviešu un angļu valodas prasmes (visas trīs valodas).

Uzņēmums piedāvā

  • Konkurētspējīgu un prasībām atbilstošu atalgojumu.
  • Kvalitatīvus darba instrumentus un mūsdienīgu darba vidi.
  • Vērtīgu pieredzi un iespēju attīstīties kopā ar uzņēmumu.
  • Profesionālu kolēģu atbalstu darba procesā.
  • Darbu draudzīgā un jaukā komandā sakārtotā un ērtā darba vidē.

Pieteikuma vēstules ar norādi "Personāla lietvede/is" un CV gaidīsim līdz 02.03.2018.
Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#181347

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 28. februāris
Ievadīts:
2018. gada 15. februāris

Uzņēmuma "Pranamat Sales & Marketing" mērķis ir radīt inovatīvas un ekoloģiskas preces, kas stiprina organismu un mudina cilvēkus pievērsties veselīgam dzīvesveidam.

Skatīt visu