Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Personāla lietvedis

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* Personāla dokumentu noformēšana, reģistrācija un sistematizēšana
* Personāla dokumentu aprites koordinēšana un pārraudzība
* Datu ievadīšana personāla lietvedības programmā
* Darbinieku konsultēšana par savā kompetencē esošiem jautājumiem
* Dažāda rakstura atskaišu gatavošana par personālsastāvu

Prasības kandidātiem

* Profesionālā (lietvedības jomā) vai augstākā, vai nepabeigta augstākā izglītība
* Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office)
* Teicamas latviešu valodas zināšanas; labas krievu un angļu valodas zināšanas
* Darba pieredze līdzīgā amatā
* Zināšanas biroja darba organizēšanā, dokumentu apritē un lietvedībā
* Zināšanas sociālajā un darba likumdošanā tiks uzskatītas par priekšrocību
* Precizitāte, prasme organizēt savu darbu, pozitīva attieksme pret kolēģiem, augsta atbildības sajūta, vēlme strādāt komandā

Piedāvājam darbu stabilā un augošā uzņēmumā, sociālās garantijas; profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Cita informācija

Vakance ir uz noteiktu laiku (līdz 2010.gada janvārim).

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2007. gada 3.decembrim, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "personāla lietvedis" :

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767;
pa e-pastu – vakance@riga-airport.com

Darba sludinājuma numurs
#34229