Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Personāla speciālists/-e (darbs uz laiku)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Tavi pienākumi:

  • Personāla lietvedības kārtošana atbilstoši LR likumdošanai un normatīvajiem aktiem.
  • Personāla datu ievade un darba laika uzskaite personālvadības sistēmā.
  • Personāla atskaišu sagatavošana.
  • Dalība personāla piesaistes un atlases procesā.
  • Dalība personāla attīstības projektos un pasākumu organizēšanā.

Prasības kandidātiem

Tavas prasmes:

  • Augstākā izglītība.
  • Vismaz 2 gadu līdzvērtīga darba pieredze.
  • Izteikta precizitāte.
  • Laba izpratne Darba likumdošanā.
  • Sadarbības un komunikācijas prasmes.
  • Valsts valodas zināšanas augstākā līmenī, vēlamas angļu un krievu valodas zināšanas.
  • Labas datorprasmes - MS Office, personālvadības programmas.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Darba vietu stabilā uzņēmumā ar senām tradīcijām.
  • Labas sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Vērtīgu darba pieredzi un draudzīgu komandu.
  • Atalgojumu bruto no 1100 līdz 1300.

Lai pieteiktos vakancei, spied uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#202408