Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Personāla speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • personāla atlases projektu organizēšana
  • dalība personāla piesaisti veicinošās aktivitātēs
  • personāla mācību plānošana un atbalsts to norisē
  • iekšējo mācību programmu izstrāde

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība (var būt nepabeigta)
  • zināšanas un pieredze personāla apmācībā un atlasē
  • teicamas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, Internet)
  • teicamas saskarsmes spējas un iniciatīva

  • Interesantu un atbildīgu darbu lielākā drukāto mediju koncerna ietvaros
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Profesionālās pilnveides un apmācības iespējas

Cita informācija

Pieteikumus un CV lūdzam sūtīt uz AS DIENA personāla nodaļu ar norādi “Konkurss – personāla speciālists” līdz 2006.gada 17. novembrim. Adrese: Mūkusalas iela 15, Rīga, LV — 1004, e-pasta adrese: personals@diena.lv

Darba sludinājuma numurs
#17441

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 14. decembris
Ievadīts:
2006. gada 13. novembris

Akciju sabiedrība DIENA ir lielākais mediju koncerns Latvijā, tas izdod nacionālos un reģionālos laikrakstus, žurnālus un sniedz preses drukāšanas un izplatīšanas pakalpojumus.

Skatīt visu