Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Personāla vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

- Personāla meklēšana un atlase,
- Psiholoģiska testēšana,
- Darbinieku personas lietu uzskaite,
- Amata kompetences modeļa un profila sastādīšana,
- Iekšējo normatīvo aktu sastādīšana (amata instrukcijas, korporatīvā kultūra utt.),
- Kadru lietvedības vadība,
- Personāla motivācijas sistēmas izstrāde,
- Personāla apmācības plānošana un vadīšana,
- Personāla vadība.

Prasības kandidātiem

- Vēlama augstākā izglītība (uzņēmuma vadība, psiholoģija, personālvadība),
- LR likumu un normatīvo aktu pārzināšana, kas ir saistīti ar personāla vadību, darba apmaksu un atlaišanu no darba,
- Latviešu, krievu valodas zināšanas (sarunvalodas līmenī),
- Augsta psiholoģiskā stabilitāte (spēja valdīt savas emocijas sarežģītās situācijās),
- Komunikācijas spējas,
- Nodaļas, konsultantu, darbinieku darba organizācijas spējas,
- Spēja ģenerēt idejas,
- Spēja realizēt idejas un projektus.

Uzņēmums piedāvā

- Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu,
- Savu ideju realizēšanu,
- Interesantu projektu realizāciju.

Darba sludinājuma numurs
#140227

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 2. augusts
Ievadīts:
2013. gada 3. jūlijs

Šobrīd firma “Forevers” ieņem vienu no vadošām vietām gaļas un desu izstrādājumu ražošanā Latvijā. Ražošanas kompleksa celtniecības platība Granīta ielā 9a, Rīgā ir 8250 kvadrātmetri. 2006. gadā cehs tika pilnībā aprīkots ar jaunām iekārtām, un uzņēmums vēl joprojām iepērk jaunas iekārtas, kuras ražo un iepako pavisam jaunus produktu veidus, kas patērētājam ir ērti lietošanā.

2009.gadā tika uzsākta jaunu produktu ražošana – cīsiņi bez apvalka, sagriezta produkcija klucīšos, kas domāta kulinārijas izstrādājumiem bez iepriekšējas sagataves un kas samazina klientu darba izmaksas.

Neto apgrozījums 2007. gadā –10,96 mlj. LVL, neto apgrozījums 2008. gadā –12,93 mlj. LVL. Neto apgrozījums 2009. gadā – 11,81 mlj. LVL, 2010. gadā – 10,49 mlj. LVL, 2011. gadā – 12,02 mlj. LVL. Strādājošo skaits uz doto brīdi ir 232 darbinieki.

Skatīt visu