Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Personāldaļas vadītāja asistents

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 8039

Darba sludinājuma numurs

8039

Darba apraksts

* darbs uz laika periodu 1, 5 gadi
* darbs starptautiskā uzņēmumā
* pildīt personālvadīšanas pienākumus, sagatvot personāldaļas atskaites, pildīt personālatlases funkcijas
* pildīt Personāldaļas likuma prasības
* nodrošināt biroja darbu un kārtot Vadības administartīvos jautājumus
* slēgt līgumus ar piegādātājiem
* nodrošināt un uzturēt biroja tehnikas nepārtrauktu darbību
* nodrošināt biroja drošības sitēmas

Prasības kandidātiem

* godīgums, mērķtiecīgums, iniciatīva
* precizitāte, ātrums, spēja darboties patstāvīgi
* prasme strādāt ar datoru
* labas latviešu, angļu valodas un krievu valodas zināšanas
* labas komunikācijas spējas, spēja strādāt komadā

Uzņēmums piedāvā

* interesantu darbu starptautiskā uzņēmumā
* apmācības
* konkurētspējīga atalgojuma paketi un citus motivējošus atalgojumus

Cita informācija

CV ar norādi "Personāldaļas vadītāja asistents" lūdzam sūtīt uz e-pastu gunita.ellere@intl.pepsico.com vai pa faksu 7320147

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 15. jūnijs
Ievadīts:
2005. gada 21. maijs

SIA “Latvian Snacks” ir PepsiCo International kompānijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kartupeļu čipšu Lay’s , kā arī kukurūzas uzkodu Cheetos izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1995. gada, un šodien jau ieņem ievērojamu vietu Latvijas tirgū.