Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

PHP programmētājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tavos pienākumos būs:

  • web sistēmu programmēšana;
  • izstrādātās programmatūras testēšana;
  • tehniskā dokumentēšana.

Prasības kandidātiem

Vēlama:

  • vismaz 3 gadu pieredze IT projektu izstrādē;
  • pieredze darbā ar Javascript, PHP, HTML, CSS, MySQL;
  • spējas strādāt gan komandā, gan individuāli;
  • augstākā izglītība.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu ar iespējām profesionāli augt;
  • konkurētspējīgu atalgojumu no EUR 2500 līdz 3500 bruto atkarībā no darba pieredzes, prasmēm un atbilstības vakances prasībām;
  • sociālās garantijas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206986

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 2500 - 3500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 4. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 5. jūnijs

Viens no vadošajiem Latvijas IT uzņēmumiem ar augsti kvalificētu IT speciālistu un biznesa profesionāļu komandu.
Mēs esam gan pieredzes bagāti, gan jauni, draudzīgi un nopietni, radoši un drosmīgi. strādājam godprātīgi un atbildīgi izturamies pret savu darba un izstrādāto produktu kvalitāti.

Skatīt visu